Pozycjonowanie w Google

Pożyteczne linki do badania wartości strony

PageRange czyli ocena strony wg. Google w skali 0-10.

Absolutnie genialne i teraz moje ulubione narzędzie to Visual PageRank zaletą jest że pokazuje na raz wartości wszystkich linków na wskazanej stronie i to pokazuje przy każdym linku.

Siła Twojej strony, co naprawdę znaczysz w internecie Page Strength i inne narzędzia, innym moim ulubionym z tej strony jest crawl test tool pozwalającym spojrzeć na swoją stronę z pozycji internetowego robota.

Jak cię widzą w Yahoo, ile widzą twoich podstron, skąd prowadzą linki Yahoo.com SiteExplorer

Zbiór różnych narzędzi SEO pomocnych w pozycjonowaniu strony Just Search Moim ulubionym jest Keyword Competition pokazuje 5 najlepszych w Googlach stron dla podanych słów kluczowych, opcjonalnie możesz dopisać adres swojej strony WEB by porównać ją z najlepszymi. Pożyteczne też Local Keyword Density. Kopiujesz tekst ze strony i wpisujesz 3 słowa kluczowe, w wyniku masz jakim procencie te słowa są zawarte w tekście.

Generatory map strony. Takie mapy są tworzone bo wyszukiwarki je lubią. Jedna z możliwości to skorzystanie z Google Tool Bar, a jak nie chcesz być sprawdzany przez Google gdzie chodzisz w necie to można skorzystać z:
Dobre strony Tworzę strony WWW

IP = Host Name Jak znaleźć numer IP serwera na podstawie nazwy i nazwę DNS na podstawie numeru IPnospam-pl i po angielsku z mapką ip-adress

Kto jest właścicielem domeny na podstawie nazwy lub IP cqcounter.com

Dodawarka stron, polska i darmowa wymaga jedynie rejestracji SEOeagle a jak ważne jest dodawanie stron to chyba oczywiste.

sprawdzanie Page Rank mypagerank.pl siła strony zbadamy też tu popuri
Free Monitor Google jest darmowym oprogramowaniem przeznaczonym do promocji strony w wyszukiwarkach przeznaczony specjalistów i webmasterów. Dzięki niemu, możesz sprawdzić pozycję top witryny w Google dla słów kluczowych. Dzięki tej wiedzy uzyskać więcej odwiedzających internautów pochodzących z Google. Google Monitor kieruje zapytanie do wyszukiwarki Google i prezentuje aktualną pozycję strony WWW i słów kluczowych, możesz też monitorować strony konkurencji. Program prowadzi statystyki dla kilku adresów URL oraz kilku list słów kluczowych. Możesz dodać swoje notatki. Istnieje płatna wersja tego oprogramowania, różniąca się tym, że sprawdza pozycję w kilku wyszukiwarkach. Jednak Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką i wyniki pozycji strony pochodzące tylko z niej są wystarczające dla prac nad pozycjonowaniem stron.
Googlemon

Zasady tworzenia stron WWW

historia pozycjonowania 2
historia pozycjonowania 3
pozycjonowanie kilka wskazówek
jak wypozycjonować grafikę

Gdzie umieścić stronę wybór serwera

Home