Serwer jak wybrać ranking

Często jestem pytany o poradę jaki serwer wybrać? Nie jest to proste ponieważ, jest to jak wrózenie, skżna wiedzieć jak będzie działał serwer w przyszłości? Może podam serwery które sprawdziłem, licząc że dalej będą działać, choć z doświadczenia wiem, że musiałem zmieniać serwery z których wcześniej byłem zadowolony.


Złe doświadczenia mam z:

Złe doświadczenia to przedewszystkim kontakt z usługodawcą, możliwość uzyskania pomocy z mała dawką życzliwości. W obu wypadkach nie były to problemy, ze strona się nie wyświetlała, bo ssię wyświetlała i serwer działał.

Ktoś kiedyś radził by przed wybraniem serera wysłać im maila nocą. Zobacz ile będeziesz czekał na odpowieć i czy będzie satysfakcjonująca :-)

Poczytaj o serwerach opinnie innych webhostingtalk.pl jest o forum dyskusyjne gdzie pytanie - który serwer wybrać? - jest często zadawane.

A ta strona może być podstawowym narzędziem oceny serwerów top 100 firm hostingowych Przyjrzyj się zwłaszcza pozycji wzrost liczby domen i jeśli napotkasz ujemną, to miej się na baczności, bo to może niezbyt dobry wybór, skoro inni zwiewają. Zobacz który serwer cieszy się największym zaufaniem, może o ile ceny będą dla Ciebie dobre, to będzie też serwer który warto użyć do umieszczenia strony WWW.

Poczytaj o serwerach opinnie innych webhostingtalk.pl jest o forum dyskusyjne gdzie pytanie - który serwer wybrać? - jest często zadawane. Wyszukaj też nazwę serwera o którym myślisz by umieścić tam swój serwis internetowy, zobacz jakie są opinnie tych którzy już z niego korzystają.