To jest strona stronie WWW

16.03.2008 przyszedł mi do głowy taki pomysł, by zmienić rozszerzenia z HTM na PHP. Zostawiając strony z rozszerzeniami HTM i narażając się na duplicate content Googlach, ale musze sprawdzić gdzie ja się podlinkowałem do konkretnych podstron, by to zmienić, więc

Wszystko zaś po to by zebrać punkty w https://www.seo.net.pl/

30.03.2008 skrypt z www.seo.net.pl zainstalowałem bezmyślnie. Zawierał ersje dla różnych wersji kodowanie tekstu, ja zaś walnąłem wszystko hurtem. Zrobiło się więc wielokrotne includowanie i kaszaniasty komunikat, zamiast linków.
System podwójnych plikóe PHP/HTM całkiem się sprawdza. Ilość odwiedzin nie spada (wręcz rośnie), coraz większa ilość plików PHP jest otwieranych.

15-02-2009 wywalam to seo.net.pl to jakieś dziadostwo. linki się wyświetlają ale w statystykach w ich panelu administracyjnym wyczyściło mi wszystko Próba wyjaśnienia niemożliwa, maile wracają.

21.10.2009 Zabrałem się za małą rewolucję czyli lekką przebudowę strony. Dodałem menu na dole, tak, że zewsząt dostępne są wszystkie strony, myślę że to pomoże i na Google. Usunąłem podwójne strony (patrz 1 notkę) już nikt na nie nie wchodził.

10-02-2010 Dostałem taki mail:
Na stronie pozycjonowanie_05.php znajduje się literówka przy nagłówku zaczynającym się od słowa Bąć – powinno być bądź z tego co mniemam :P Wygląda to trochę nieprofesjonalnie do prezentowanej treści.
Racja. Zmieniłem, a przy okazji jeszcze wiele, wiele innych błędów ortograficznych. Niestety dysleksja zaawansowana. Zatem poziom mojej strony się poprawił. A z drugiej strony to ciekawe, bo czasem dla zabawy sprawdzam takie słowa wykoślawione błędami w Google i wówczas jest się całkiem wysoko. Co więcej mam też odwiedziny na słowa z błędami. Szukający informacji mylą się chyba jeszcze częściej niż twórcy stron. Gdy sam mam wątpliwości jak to się pisze, sprawdzam niekiedy w Googlach 2 wersje pisowni i porównuję ilości wyników. Uznaję, że słowo napisane poprawniej będzie miało większą ilość. Niekiedy jednak te ilości są niepokojąco zbliżone. Wtedy czuję ulgę… nie ja jeden robię błędy. Sprawdźmy więc bądź – 11 mln. wyników a bąć – 55 mln. wyników – to co jest poprawne?!?

strona główna czyli o tworzeniu stron WWW

 

Valid XHTML 1.0 Strict